Маса од калено стакло LGT025A01

4,600 ден

Опис на производот:

Боја: златна
Материјал: челик, калено стакло
Големина на производот: 35 x 100 x 80 cm
Тежина на производот: 13,8 кг
Макс. оптоварување на секоја полица: 20 kg.

  • Модерен стил со златен метал
    Погоден за ходници, дневни соби, па дури и балкони.

маса од калено сткакло

Маса од калено стакло цена

маса со калено стакло икеа

маса од калено стакло

stakleni klub masicki

Маса од калено стакло цени ск

Содржина на пакетот:

1 x маса
1 x комплет со додатоци
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Маса од калено стакло LGT025A01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

4,600 ден

4,600 ден

Само 2 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: LGT025A01 Категории: , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart