Часовник со два механизми OLEVS 1106

Распродажба!

2,130 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Спецификација:

Часовникот има два механизми, аналоген и дигитален.
Име на брендот: OLEVS
Број на модел: 1106
Облик на куќиште: тркалезно
Стакло: огледало  обложено со висока цврстина
Движење:оригинално кварцно движење
Водоотпорен: 30 метри водоотпорен
Дебелина на бројчаникот: 16 мм
Дијаметар на бирач: 48 мм
Должина на ременот: 22 см
Ширина на ременот: 23 мм
Материјал: нерѓосувачки челик
Тежина на часовникот: 165 g
Боја: црна и сива

Детали за производот: Часовник со два механизми OLEVS 1106

Боја

,

2 мислења за Часовник со два механизми OLEVS 1106

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Jovica Bonevski

  Go dobiv casovnikot
  Ubavo izgleda
  Blagodaram

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Stefan Spasovski

  Odlicen e i kvaliteten

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  2,130 ден

  4.67 out of 5
  SKU: olevs-1106 Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart