Женски часовник OLEVS 3606

- 38%

2,499 ден

кп излог
5 out of 5

8 во залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: olevs-3606 Категории: ,

Луксузен женски часовник: Инспириран од романтична љубов, овој дијамантски женски часовник со нежен цвет во заобленото куќиште од розово злато, модерен и уникатен – врвен додаток за жената која го цени елегантниот стил.
Цврсто керамичко ременче: Двобојниот керамички часовник од нерѓосувачки челик прилагодлив со  розово златен прелив, материјал отпорен на ‘рѓа, мазен и светол, може да го задржи својот сјај дури и по долготрајна употреба.
Водоотпорен: Висококвалитетен  часовник за движење со светлечка точка (треба да биде изложен на силна светлина 30 секунди за да се активира светлечката функција) 30 m водоотпорен, погоден е за секојдневна употреба и може да биде се носи при миење раце, отпорен на прскање/дожд. Избегнувајте топла вода или корозивни работи што би ги оштетиле водоотпорните делови на часовникот
Подарок со кој нема да погрешите: Извонредните женски часовници се најдобриот подарок за пријателките, а погодни се и за носење во секоја пригода. Без разлика дали е Денот на вљубените, Денот на мајката, роденденот.
Што добивате: Пакетот вклучува часовник/кутија за подароци/бесплатна алатка за прилагодување/упатство за корисникот.

 

 

Спецификации:

Дијаметар на куќиштето: 28 мм
Дебелина на куќиштето: 8мм
Ширина на лента: 13 мм
Должина на лента: 18 см
Материјал: Керамика / нерѓосувачки челик
Огледало: Стаклено огледало обложено со висока цврстина
Водоотпорен: 30 метри

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Женски часовник OLEVS 3606”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Женски часовник OLEVS 3606
Женски часовник OLEVS 3606

2,499 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги