Полица за книги LBC11BX

4,600 ден

Опис на производот: 

Боја: рустикално кафеава и бела
Материјал: иверица
Димензии на производот: 50 x 25 x 141,5 cm
Тежина на производот: 13 кг
Носивост на секоја дрвена полица: 10 kg

Со овие декоративни полици за книги прикажете ги вашите книги на нов и уникатен начин!

Ретко може да наидете на декоративна полица за книги што служи и за функционални цели и за уметнички, но сепак еве ја. Овој стилски рафт со полици ќе ви помогне да го одржувате домот организиран.

Уникатен дизајн за модерен декор
Со уникатен дизајн во форма на дрво, дрвената полица за книги има 8 клонови, за да се осигура дека обезбедува место за складирање на големи количини книги, бидејќи е модерен и стилски.

Стабилен и безбеден
Рамката од иверица со вклучен уред против превртување обезбедува стабилност и безбедност дури и при целосен товар на книги.

Разноврсна
Отворените дрвени полици за книги обезбедуваат јасен приказ и лесен пристап за читање, а се вклопуваат насекаде во вашиот дом, дневна соба, спална соба, игротека, влезен влез и балкон.

 

Содржина на пакетот:
1 x дрвена полица за книги
1 x торба со фитинзи
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за книги LBC11BX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Полица за книги LBC11BX
Полица за книги LBC11BX

4,600 ден

4,600 ден

Само 3 останати на залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: LBC11BX Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart