Шкаф BBK143X01V1

6,299 ден

Опис

Боја: рустикално кафеава
Материјал: Иверица
Големина на производот: 60 x 30 x 80 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 20,3 кг
Вкупен максимален капацитет на оптоварување: 20 kg

Шкаф за купатило

Шкаф за купатило mkПрактичната рустикална кафеава гардероба е разноврсно парче мебел што добро ќе функционира во различни ентериери како што се бања, дневна соба, ходник, трпезарија или кујна.

Три пространи фиоки ќе ви овозможат да складирате различни работи во совршен ред. Зад вратата има две прилагодливи полици кои можат да се приспособат на вашите потреби, а целото парче мебел е изработено од иверка.

Карактеристичната боја на комодата ќе додаде топлина и расположение, воведувајќи пријатна атмосфера во секоја соба, а едноставниот дизајн ќе направи кабинетот да се вклопи во рустикален, мансарда, винтиџ, индустриски и минималистички ентериер.

Шкаф за купатило на акција

Шкаф мебел ви

Шкаф за купатило наипродавани

Шкаф за купатило цени

Содржина на пакетот:

1 x Шкаф за бања
2 x комплет против врвови
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф BBK143X01V1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

6,299 ден

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: BBK143X01V1 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart