Бамбусова полица за во бања SONGMICS BTS01WT

4,699 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Детали за производот:

Боја: бела
Материјал: бамбус
Големина: 63 x 26 x 163 cm (Д x Ш x В)
Тежина: 5,5 кг
Макс. Капацитет на оптоварување по ниво: 15 kg

Запознајте го бамбусот: Ако мислевте дека бамбусот е само закуска за пандите, прочитајте понатаму. Бамбусот е силен и издржлив. Мебелот од бамбус речиси не отекува и исчезнува со промените во влажноста. Затоа треба да изберете мебел од бамбус.

Бамбусова полица за во бања мк

Бамбусова полица за во бања цени

 

Бамбусова полица за во бања

Бамбусова полица цени

Бамбусова-полица-за-во-бања-наипродаван-1081x2048

 

Содржина на кутијата:

1 x бамбусова полица
1 x пакет со додатоци
1 x упатство за употреба (германски, англиски, шпански, француски, италијански)

Лесно се склопува: Благодарение на едноставната структура и лесно разбирливите упатства, можете лесно да ја составите оваа полица во само неколку едноставни чекори.

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Бамбусова полица за во бања SONGMICS BTS01WT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Бамбусова полица за во бања SONGMICS BTS01WT
Бамбусова полица за во бања SONGMICS BTS01WT

4,699 ден

4,699 ден

Само 1 останати на залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: songmics-bts01wt Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart