Сет од 2 полици за организирање SONGMICS KCS02NB

1,499 ден

Бесплатна достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис:

Спецификации:

Боја: црна, природна
Материјал: метал, обработено дрво
Голема полица:  19,5 x 29,7 x 15,5 cm
Мала полица:  18,5 x 29,7 x 13,6 cm
Вкупна тежина: 1,3 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на секоја полица: 15 kg

 

Стилирајте ја вашата кујна: Кога инженерското дрво ќе се сретне со цврст метал, добивате шармантен комплет полици.
Стабилни и издржливи: Поддржани од високо-цврсто обработено дрво и силен метал, полиците можат да држат до 15kg секоја.
Горе, долу, лево, десно: Поставете ги двете полици наредени, вгнездени, една до друга или во форма на буквата L за да одговараат на вашиот простор. Со паметен приспособлив дизајн, вашата имагинација е единствениот ограничувачки фактор.
Што добивате: Сет од 2 цврсти полици со дизајн што може да се наложува и да се прошири, лесно склопување и едноставен начин да се удвои вашиот простор за складирање.

 

 

Во кујната: Ставете ги во кабинетот или на шанкот за да создадете повеќе нивоа и повеќе опции за складирање на зрна во кутии, шишиња со зачини, чаши, чинии и друго. Никогаш не можете да имате премногу полици за складирање во кујната, нели?

 

полици за во кујна полици организатор цена

 

Во дневната соба: Создадете уреден дел за кафе со овие полици – шолји за кафе под и чајник горе. Вашата опрема за кафе ќе најде место овде.

сет од 2 полици организатор

 

Во канцеларија: Ставете ги решетките заедно на вашата маса за да го зголемите просторот. Организирајте ја вашата чаша, спојувач, клипови и други секојдневни канцелариски материјали на различни нивоа за да ја вратите уредната работна површина.

 

сет од 2 полици сет од 2 полиции димензии

 

polici mali stalazi stalazi

Содржина на пакетот:

2 x полици
1 x чанта со додатоци
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Сет од 2 полици за организирање SONGMICS KCS02NB”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Сет од 2 полици за организирање SONGMICS KCS02NB
Сет од 2 полици за организирање SONGMICS KCS02NB

1,499 ден

1,499 ден

На залиха

4.67 out of 5
SKU: songmics-kcs02nb Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart