Сет од 2 полици за организирање SONGMICS

1,499 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис:

Спецификации:

Боја: светло кафеава природна и темно кафеава
Материјал: метал, обработено дрво
Голема полица:  19,5 x 29,7 x 15,5 cm
Мала полица:  18,5 x 29,7 x 13,6 cm
Вкупна тежина: 1,3 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на секоја полица: 15 kg

Стилирајте ја вашата кујна: Кога инженерското дрво ќе се сретне со цврст метал, добивате шармантен комплет полици.
Стабилни и издржливи: Поддржани од високо-цврсто обработено дрво и силен метал, полиците можат да држат до 15kg секоја.
Горе, долу, лево, десно: Поставете ги двете полици наредени, вгнездени, една до друга или во форма на буквата L за да одговараат на вашиот простор. Со паметен приспособлив дизајн, вашата имагинација е единствениот ограничувачки фактор.
Што добивате: Сет од 2 цврсти полици со дизајн што може да се наложува и да се прошири, лесно склопување и едноставен начин да се удвои вашиот простор за складирање.

Во кујната: Ставете ги во кабинетот или на шанкот за да создадете повеќе нивоа и повеќе опции за складирање на зрна во кутии, шишиња со зачини, чаши, чинии и друго. Никогаш не можете да имате премногу полици за складирање во кујната, нели?

модерни полици

полици за кујна

 

полици за во кујна полици организатор цена

polici za organiziranje

Во дневната соба: Создадете уреден дел за кафе со овие полици – шолји за кафе под и чајник горе. Вашата опрема за кафе ќе најде место овде.

сет од 2 полици организатор

Во канцеларија: Ставете ги решетките заедно на вашата маса за да го зголемите просторот. Организирајте ја вашата чаша, спојувач, клипови и други секојдневни канцелариски материјали на различни нивоа за да ја вратите уредната работна површина.

сет од 2 полици

 

polici mali stalazi stalazi

set polici

Содржина на пакетот:

2 x полици
1 x чанта со додатоци
1 x инструкции

Детали за производот: Сет од 2 полици за организирање SONGMICS

Боја

светло кафеава, темно кафеава

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Сет од 2 полици за организирање SONGMICS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сет од 2 полици за организирање SONGMICS
Сет од 2 полици за организирање SONGMICS

1,499 ден

1,499 ден

SKU: songmics-kcs02nb Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart