Стол Клацкалка SONGMICS LYY10G

7,999 ден

Бесплатна достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис на производот:

Боја: сива
Бренд: SONGMICS
Димензии на: 67cm x 115cm x 91cm (Д х Ш х В)
Висина на потпирачот за грб: 73cm
Длабочина на седиштето: 48cm
Модерен стил
Отстранлив капак
Посебна карактеристика:
потпирач за глава, потпирач за рака, мек тапацир
Материјал: текстил+бреза+сунѓер+памук
Се пере во машина до 30 °C

Макс. носивост: 150 kg

Прилагодлив дел за стапалото во 5 позиции: Ногата може да се прилагоди во 5 агли. Столот ви нуди можност за ергономско и релаксирачко седење.
Удобно: полнење направено од пена со висока густина, добра еластичност и подобро вклопување. Рамка за вајање со тврди рабови:  Ви овозможува оптимална удобност и удобно држење на телото. Вградената перница го поддржува вашиот врат, за да можете да седнете. Дизајнот на седиштата е многу добро осмислен.
Прекрасно чувство на кожа: Навлаката од ткаенина е изработена од 100% памук, се чувствува добро на кожата и има добра пропустливост на воздухот. Материјалот е чисто природен. Благодарение на патентот на задната страна, како капакот лесно се одвојува, исто така може да се пере и гарантира висок степен на удобност.
Горе или долу: Можете да го прилагодите потпирачот за нозе на оваа столица лулка на 5 различни висини по потреба. Без разлика дали сакате да одмарате или да читате книги, вашата седечка положба секогаш ќе биде удобна.

 

стол лулка мк

стол димензии

 

 

klackalka stol klackalka

 

 

стол-лулка столче лулка

Содржина на кутијата:

1 x столче- лулка
1 x упатства (германски, англиски, француски, италијански, шпански)

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Стол Клацкалка SONGMICS LYY10G”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

7,999 ден

4.67 out of 5
SKU: songmics-lyy10g-klackalka Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart