Метални Рафтови 180x90x40cm 5Х175KG SONGMICS GLR040B01

3,999 ден14,299 ден

Бесплатна достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

pet stepena polica

Главни причини зошто треба да ја имате оваа полица на SONGMICS:

  • Цврста челична рамка: Засилената челична рамка нуди цврста поддршка.
  • Засилена поддршка: дополнителната лента на секое ниво ја подобрува стабилноста.
  • Отпорен на ‘рѓа: Облогата е отпорна на ‘рѓа и не може лесно да се оштети.
  • Висок капацитет: секое ниво може да издржи до 175 кг.
  • Прилагодливи полици: секое ниво е прилагодливо по висина; решетката може да се подели на 2 единици.
  • Безбедно: Вклучен е комплет за призврстување.
  • Разноврсна: Идеален е за барака, магацин, подрум и складирање во гаража.

povekenamenski raftovi

polici na akcija

полици на акција

5 stepeni raftovi

полици попуст

Спецификации:

Боја: Црна
Материјал: Нерѓосувачка челична рамка, цврст метал, МДФ.
Големина на производот: 40 x 90 x 180 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 13,2 кг
Макс. Капацитет на оптоварување по ниво: 175 kg
Макс. Капацитет на оптоварување вкупно: 875 kg

Содржина на пакетот:

1 x Комплет од 5-степена полица
1 x комплет против врвови
1 x Инструкции

Метални рафтови цени мк
Рафт со полици
Монтажни сталажи
Метални полици
Magacinski raftovi
Монтажни рафтови

Детали за производот: Метални Рафтови 180x90x40cm 5Х175KG SONGMICS GLR040B01

Количина:

1, 2, 3, 4

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Метални Рафтови 180x90x40cm 5Х175KG SONGMICS GLR040B01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

3,999 ден14,299 ден

3,999 ден14,299 ден

4.67 out of 5
SKU: stalazi-songmics-glr040b01 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart