Titanium Trim тример за шишање и подстрижување

- 50%

1,099 ден

Продадени: 21%
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: trimer-za-sisanje Категорија:

Машинка за шишање, обликувач, и чешлање. Овој рачен тример е најдобриот начин за шишање, во вашиот дом!

Тримерот вклучува, 5 додатоци за шишање, за да можете да изберете оптимална должина, и 1 штитник за заштита.

Тример за тешко достапните места? Тримерот се карактеризира со рачка која може да се продолжи, до 12цм. Ова е совршено за бричење на грбот, и рамената и други тешко достапни места.

Нема потреба од ножици: Тримерот го прави шишањето на вашата коса, исто толку лесно како и чешлањето.

Сечилата се од нерѓосувачки челик се споени со титаниум, и над 200 вртежи во минута, за помоќно прецизно сечење, додека аголот на сечилото од 90 °, поставен обезбедува идеална позиција за шишање.

за шишање masinka za sisanje1

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Titanium Trim тример за шишање и подстрижување”

Your email address will not be published.

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Titanium Trim тример за шишање и подстрижување
Titanium Trim тример за шишање и подстрижување

1,099 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги