VGR V-060 Електрична машинка за коса

- 50%

1,099 ден

Продадени: 16%
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: masinka-za-sisanje Категорија:

【Мултифункционално два во едно】 Оваа машинка обезбедува исклучителна моќност за сечење, без пречки и се одликува со широк Т-нож за брада. Совршен за сечење брада и мустаќи, фризура, дотерување на телото и детали.

【USB брзо полнење】 Оваа VGR машинка за коса, поддржува жичен, и безжичен режим на употреба. Опремен е со надграден USB кабел за брзо полнење, и литиум-јонска батерија од 2000 mAh, за долготрајна моќност, може да се користи континуирано 150 минути.

【Лесно се користи】 Подобрени сечила од нерѓосувачки челик, со самоострење за уредно и ефикасно да ги исечете сите типови коса, нема повеќе заглавување, и влечење. Компактен и лесен, овој безжичен клипер за коса тежи помалку од 0,4 килограми за лесно маневрирање и оптимална контрола.

【Удобен дизајнДизајнот на држење е ергономски. Долниот дел од држачот има дизајн на површината што не се лизга. Кога вашата рака е многу мокра, машината за сечење нема да се лизга. Таа е безбедна и удобна за употреба.

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “VGR V-060 Електрична машинка за коса”

Your email address will not be published.

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

VGR V-060 Електрична машинка за коса
VGR V-060 Електрична машинка за коса

1,099 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги