Полица од бамбус SONGMICS LBS04N

(1 Мислење)

2,450 ден

4.75 out of 5
Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис на полицата:

Стабилна и робусна – Тешка клупа направена од природна бамбусова штица со шари што ја максимизира стабилноста и држи импресивни 120 кг.
Обновливи и природни материјали- 100% бамбусов издржлив материјал; слој отпорен на влага го олеснува чистењето; мазните рабови и вдлабнатите завртки го спречуваат заглавувањето.
Секоја полица собира до 4 пара чевли; идеална големина од 70 x 28 x 45 cm (Ш x Д x В) одговара на вашиот ходник, дневна соба, спална соба, бања, двор или кујна.
Лесно склопување – Поставувањето трае само неколку едноставни чекори; благодарение на поцинкуваните и отпорни на ‘рѓа метални шрафови, ќе остане стабилен по повеќекратно склопување и расклопување.

stalaza za cevli

шкаф за чевли

bambus cevlarnik

ormar

stalazi

polica za cevli

dimenzii na cevlarnik

skaf za cevli

ormar za cevli skopje

Спецификации:

Боја: Природна
Материјал: Бамбус
Големина на производот: 28,5cm x 70cm x 45cm
Тежина на производот:  4 kg
Макс.  оптоварување на врвот на клупата:н130 kg
Макс. оптоварување на секоја полица: 10 kg

Содржина на пакетот:

1 x клупа за чевли од бамбус
1 x чанта со додатоци
1 x инструкции

 

1 мислење за Полица од бамбус SONGMICS LBS04N

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Magdalena Stojanovska

  Odlicen kvalitet prijatno sum iznenadena

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  2,450 ден

  Достапно по нарачка

  SKU: klupa-za-cevli-od-bambus Категории: ,
  Рокот за испорака 1-3 дена
  4.75 out of 5
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart