Закачалка со клупа и огледало

6,999 ден

Опис

Боја: бела и рустикално кафеава
Материјал: иверица, нерѓосувачки челик
Големина: 35 x 98 x 180 cm
Тежина на производот: 15,9 kg
Макс. Капацитет на оптоварување по кука: 5 kg
Макс. Капацитет на оптоварување по полица: 15 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на клупата: 100 kg

[4-во-1 Закачалка] Оваа повеќенаменска закачалка со клупа и огледало има 7 куки, клупа долга 98 cm, 2 полици и 1 огледало. Ставете сè што ви треба пред да излезете надвор од вратата – облека, чанти, капи и чевли – на ова закачалка.

[Огледалото може да се монтира лево или десно] Огледалото од 80 x 30 cm може да се монтира лево или десно според вашите потреби, за да можете да се проверите пред да излезете од куќата за да го започнете денот одлично.

[Полици за разни чевли] Централната полица може да се прилагоди 4 cm нагоре или надолу за да се сместат балетанки, апостолки, патики или чизми; густо мрежените полици се совршени за високи потпетици и не дозволуваат да се заглават.

[Стабилноста е важна] Со својата челична рамка и панели од иверица, оваа закачалка е цврста и може да држи до 100 кг на клупата; 4-те прилагодливи стапала го одржуваат избалансиран. Можете да седите, да се опуштите и да менувате чевли со доверба!

Содржина на пакетот:
1 x Закачалка со клупа и огледало
2 x комплет против врвови
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

Детали за производот: Закачалка со клупа и огледало

Боја

Бела, Рустикално кафеава

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Закачалка со клупа и огледало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Закачалка со клупа и огледало
Закачалка со клупа и огледало

6,999 ден

6,999 ден

SKU: N/A Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart