Корпа за отпадоци LTB10WT

2,499 ден

Опис

– Боја: Бела
– Материјал: челик, ПП пластика
– Големина на производот: 18,7 x 27,3 x 40,1 cm
– Големина на внатрешна корпа: 16,6 x 24,5 x 34,5 cm
– Вкупна висина со целосно отворен капак: 57 см
– Тежина: 1,7 кг

[Создадете чист простор]

Со тенок профил и елегантен бел финиш, корпата за ѓубре од 10 литри е паметен додаток во вашиот дом кој ќе одржува сè уредно.

[Меко затворање]

Тешката педала и дава на корпата за отпадоци отворање без раце; капакот се одликува со бавно, тивко и херметички затворање и спречува појава на непријатни мириси; капакот може да се чува отворен кога е потребно.

[Space Saver]

Дизајниран имајќи го минимализмот на ум, оваа метална корпа за отпадоци со компактна големина лесно може да ја собере во секоја бања, кујна, па дури и под вашата канцелариска маса каде што просторот е ограничен.

[Погодно]

Внатрешната отстранлива кофа со рачка овозможува лесно отстранување на отпадот; дупка на задната страна ја држи поставата на место без да се лизга.

[Што добивате]

Метална корпа за ѓубре со отстранлива внатрешна корпа и механизам за меко затворање за лесно отстранување на отпадот дури и во мали простори.

Капакот може да се остане отворен – Отворете го капакот на корпата со рака и капакот може да остане во отворена положба. Затворете го со рака по употреба.

Меко-затворање – Капакот се затвора полека и тивко, за да не се наруши тивката атмосфера во вашиот дом.

Содржина на пакетот:
– 1 x корпа за отпадоци

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Корпа за отпадоци LTB10WT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Корпа за отпадоци LTB10WT
Корпа за отпадоци LTB10WT

2,499 ден

2,499 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: LTB10WT Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart