Фитнес платформа InnovaGoods

- 46%

2,699 ден

4.75 out of 5
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Опис на производот:

Оваа платформа за вежбање е совршена за вежбање и зајакнување на нозете, што значи дека можете да ги тонирате вашите мускули со минимален напор.

фитнес платформа

 

Материјал:
-ПВЦ
-Метал
-Природна гума
-Боја:Црно-Жолта
-Иновативен и функционален дизајн: Компактен дизајн со простор во основата за вметнување на шипката.
-Вежбање и фитнес: Сеопфатен тренинг
-Тип: Мултифункционален
-Разноврсна и прилагодлива: Погодна за сите нивоа
-Лесен за користење: Практичен и лесен за употреба
-Оригинален и пренослив: Има различни намени.
-Лесно се склопува и расклопува
-Зафаќа мал простор: уредно и заштедува простор
-Лесен за транспорт и складирање
-Внатрешна и надворешна употреба: Идеален за вежбање дома
-Широк спектар на фитнес вежби: Различни начини на негово склопување и користење за правење повеќе вежби
-Ги зајакнува и тонизира телесните мускули: Калапи и ги тонизира глутелите, нозете и рацете.

платформа за вежби цена

платформа за вежби

пренослива платофрма

платформа за вежбање

платформа за вежби мк

Вклучува:
-Водич за вежбање
-Инструкции за монтирање
-2 стегачи
-3 валјаци и 1 отпорна гумена лента/аастик
-Отстранлива шипка со рачка за држење со 4 нивоа на висина
-Димензии: 29 x 103 x 39 cm
-Пакување и прирачник

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Фитнес платформа InnovaGoods”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

2,699 ден

2,699 ден

На залиха

4.75 out of 5
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart