Автомобил шише ZASTAVA 750 – Fico Made in Yugoslavia

Произведено во Југославија

должина: 25 см

волумен: 0,7 л

 

Погледнете ги сликите.

За вистински EX YU колекционери.

РЕТКО

Детали за производот: Автомобил шише ZASTAVA 750 – Fico Made in Yugoslavia

Цена на достава

120 денари

Достава преку:

DelCo, Подигање на лице место

Материјал

Стакло

Состојба

Како ново (некористено)

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Автомобил шише ZASTAVA 750 – Fico Made in Yugoslavia”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Автомобил шише ZASTAVA 750 – Fico Made in Yugoslavia
Автомобил шише ZASTAVA 750 – Fico Made in Yugoslavia

SKU: автомобил-шише-zastava-750-fico-made-in-yugoslavia Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart