Автомобил шише ZASTAVA 750 – Fico Made in Yugoslavia

Произведено во Југославија

должина: 25 см

волумен: 0,7 л

 

Погледнете ги сликите.

За вистински EX YU колекционери.

РЕТКО

Детали за производот: Автомобил шише ZASTAVA 750 – Fico Made in Yugoslavia

Цена на достава

120 денари

Достава преку:

DelCo, Подигање на лице место

Материјал

Стакло

Состојба

Како ново (некористено)

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Автомобил шише ZASTAVA 750 – Fico Made in Yugoslavia”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

SKU: автомобил-шише-zastava-750-fico-made-in-yugoslavia Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart