Кафез за кучиња FEANDREA PPD48H

6,600 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 

 

 

 

 

kafez za kucinja mali

 

 

Карактеристики:

Издржлив: изработен од жица отпорна на ‘рѓа без остри рабови.
Безбеден: двојни врати, секоја со 2 брави.
Лесен за склопување: не се потребни алатки за склопување.
Лесно се чисти: послужавникот што се извлекува го олеснува чистењето.
Добра видливост: лесно може да го видите вашето куче на прв поглед.
Преклопен: кога е преклопен, зафаќа малку простор и лесен е за складирање и транспорт.
Погоден е да стои на подот: со заштитник за подот на дното.

kafez za kucinja skopje

Спецификации:

Боја: црна

Материјал: нерѓосувачки челик

Големина на производот: 122 x 74,5 x 80,5 cm (Д x Ш x В)

Преклопена големина: 122 x 74,5 x 8 cm (Д x Ш x В)

Тежина на производот: 15,7 кг

Содржина на пакетот:

1 x кафез за кучиња

1 x пластичен послужавник

1 x инструкции

7 мислења за Кафез за кучиња FEANDREA PPD48H

5.0 од 5
7
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Bisera Milenkovska

  Fala vi odlicen e i kvalitetno izraboten

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Anonymous

  Ист како на сликите

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Дејан Јовановски

  Презадоволен!!!!!

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Дејан Јовановски
 4. suzana darkovska

  ok

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Петар Ј.

  Odlicen proizvod

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Marija Z.

  Kvalitetno i prezadovolni

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Ивица

  Одличен,ист како на сликите.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  6,600 ден

  Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

  EAN: 2000000327761 SKU: кафез-за-кучиња-feandra-ppd48h Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart