3-степена бар маса за сервирање VASAGLE LRC72X

5,299 ден

vasagle

Спецификации:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, нерѓосувачки челик
Големина на производот:  (40 x 72 x 86 cm)
Тежина на производот:  (12,7 kg)
Макс. Вкупен капацитет на  оптоварување:  (60 kg)
Макс. оптоварување на фиоката:  (15 kg)

бар масичка за сервирање

количка за сервирање

бар маса

кујнска бар масичка

bar masicki za serviranje

podvizna masicka

кујнска количка за сервирање

Содржина на пакетот:

1 x Бар количка
1 x Отстранлива фиока
4 x прилагодливи стапала
1 x комплет за склопување
1 x комплет против врвови
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “3-степена бар маса за сервирање VASAGLE LRC72X”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

3-степена бар маса за сервирање VASAGLE LRC72X
3-степена бар маса за сервирање VASAGLE LRC72X

5,299 ден

5,299 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: 3-степена-бар-маса-за-сервирање-vasagle-ulrc72x Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart