Сет од 2 столчиња за шанк VASAGLE LBC026B01V1

- 18%

8,200 ден

Бесплатна достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Спецификации:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: дрво, нерѓосувачки челик
Големина на производот: 54 x 99 cm
Дијаметар на седиштето: 37 сm
Висина на седиштето: 73 сm
Вкупна тежина: 12,3 kg
Макс. Капацитет на оптоварување по столче: 100 kg

Карактеристики:

Стабилност: Основата на седиштето е зајакната, кружниот потпирач за нозе е безбедно заварен, а нелизгачките влошки го зголемуваат триењето на подот. Овие 2 индустриски столици за бар се стабилни и држат до 100кг.

Удобно за седење: Со големо седиште со дијаметар од 37 см и удобен потпирач за нозе, овој комплет за столчиња ви нуди двојна удобност.

Удобно за потпирање: Заоблениот потпирач за грб е ергономски дизајниран да одговара на вашиот грб. Со задебелено челична потпора, потпирачот за грб е стабилен и нема да се ниша.

Рустикален шарм: Со рустикален кафеав финиш, мат црна рамка и детали за нитни, овие високи шанкерски столчиња ќе му дадат рустикална индустриска атмосфера во вашиот простор – трпезарија, кујна или домашен бар.
Со нумерираните делови и упатствата што се лесни за следење, можете лесно и брзо да ги склопите.

високи столови

столови за шанк

барски столови

столчиња за шанк

 

dimenzii na stolicata

 

барски столови

Содржина на пакетот:

2 x бар столче
1 x комплет за склопување
1 x инструкции

шанкерски стол

кафени браски столови

столчиња за шанк цени

3 мислења за Сет од 2 столчиња за шанк VASAGLE LBC026B01V1

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Ангеловски Марјан

  Многу се цврсти столиците кои изгледаат убаво и се прилично удобни

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Maja

  Mi gi dostavija vi blagodaram isti se kako na slikite

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Александар Стаменковски

  Столчињата се цврсти одлично изработени ги препорачувам

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Александар Стаменковски

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Сет од 2 столчиња за шанк VASAGLE LBC026B01V1
  Сет од 2 столчиња за шанк VASAGLE LBC026B01V1

  8,200 ден

  Слични производи…

  8,200 ден

  На залиха

  4.67 out of 5
  SKU: barski-sank-stol-vasagle-lbc026b01v1 Категории: , ,
  Рокот за испорака 1-3 дена
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart