OLEVS 1103 Дигитален спортски часовник

Распродажба!

1,930 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Карактеристки:

 • Дебелина: 11 мм
 • Ширина: 20 мм
 • Должина: 24 мм
 • Тежина: 150 грама
 • Боја: црвена, жолта, црна
 • Длабочина на отпорност на вода: 3 бар
 • Отпорен на удари
 • Материјал: легура
 • Корисници: унисекс
 • Тип материјал на прозорецот за бирање: обложено стакло
 • Каишка: силиконска

digitalen casovnik

Детали за производот: OLEVS 1103 Дигитален спортски часовник

Боја

, ,

2 мислења за OLEVS 1103 Дигитален спортски часовник

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Dalibor Miceski

  Ist kako na slikite preubav 👌

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Bojan Simjanovski

  Odlicno izgleda na raka prezadovolen sum

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  1,930 ден

  1,930 ден

  SKU: digitalen-sportski-casovnik Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart