Ѕидна полица LWS26BX

1,999 ден

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава
Материјал: МДФ (лесонит со средна густина), метал
Големина: 60 x 20 x 3,8 cm
Тежина: 3,8 кг
Макс. Носивост по полица (гипс картон): 10 kg
Макс. Капацитет на полица (цврст ѕид): 15 kg.

polici-vasagle evtini-polici (1)За уникатно искуство во украсувањето
Ако откриете дека на вашите подови им недостасува просторот што ви треба за уште една висока ѕидна полица за да ги покажете вашите украси, фотографии, колекции!

Оваа рустикална кафеава ѕидна полица не е само за држење на вашите украси, таа е самата декорација. Без разлика дали ќе ја поставите во вашата дневна соба, спална соба, ходник, кујна или, да бидеме искрени, сите горенаведени – сигурно ќе привлече внимание.

Иако добриот изглед е важен, најважно е она што е внатре. Затоа ја дизајниравме оваа ѕидна декоративна полица со висококвалитетен медијапан од E1 степен за издржлива, долготрајна поддршка.

СОСТАВУВАЊЕТО НАПРАВЕНО ЕДНОСТАВНО: Со нумерирани делови, детални инструкции и подготвени во само неколку едноставни чекори, можете да ја поставите оваа декоративна полица за кратко време.

Користете ја оваа рустикална кафеава декоративна ѕидна полица во вашата дневна соба за да ги покажете вашите семејни фотографии, во бањата за да држите сапуни и тоалети или во кујната како кујнска полица за зачини.

raft-cena

ikea-polici (1)

dekorativni-polici-ikea

полици за ѕид

 

mali-polici-cena

Содржина на пакетот:

1 x ѕидна полица
1 x комплет за монтирање
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Ѕидна полица LWS26BX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ѕидна полица LWS26BX
Ѕидна полица LWS26BX

1,999 ден

1,999 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: LWS26BX Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart