Дрвен валјак за масирање на стапалата

- 60%

399 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 

 

Подобрена верзија: По илјадници тестови и повратни информации од клиентите, го добивме овој подобрен масажер. Подобрената верзија на масажерот не само што додаде валјак за јазли на петицата на стапалото за да се ослободи од хипофазитисот на стапалото, туку исто така додаде и валјак за јазли во средната положба , што може подобро да ги задоволи потребите на стапалото.

Ефикасно ја ублажува болката: Може ефикасно да го ублажи плантарниот фасциитис и да ги намали болките и заморот предизвикани од плантарна болест.

Опуштете се: Погоден е за сите типови стапала. Може да се користи и додека гледате телевизија или на работа. По напорниот ден, можете да ги натопите стапалата дома и да го користите производот 10 до 30 минути за да го намалите заморот, да го опуштите телото и да го подобрите спиењето. Тоа е исто така совршен подарок за постарите.

Стапалото е второто срце на човекот и е нераскинливо поврзано со многу органи на телото. Редовната масажа не само што може да спречи болести туку и да го продолжи животниот век. Долготрајната употреба дефинитивно може да има добри резултати.

Висококвалитетно издржливо дрво, изработено од издржливо, лесно дрво. Тежи само 1,3 килограми, лесен е и удобен и може да се носи со вас, без разлика дали сте во канцеларија или на патувате, можете да уживате.

Заоблениот дизајн ја отсликува природната кривина на стапалата за зголемена удобност.

АКУПРЕСУРНА ТЕРАПИЈА: Без разлика дали страдате од болки во петите, болки во нозете или невропатија, овој цврст масажер за стапала со рефлексологија е тука да ги ублажи тензиите.

ЈА ЗАБИРА ЦИРКУЛАЦИЈАТА: Овој дрвен масажер за стапала не само што се справува со болните стапала, туку ја стимулира и циркулацијата на крвта и ви овозможува да се ослободите од стресот во удобноста на вашиот дом.

 

4 мислења за Дрвен валјак за масирање на стапалата

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Жарко Крстиќ

  Многу задоволен

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Кочо Штрбевски

  Квалитетно

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Julia

  Proizvodot e mnogu praktichen za povreda na nozete ili masaza na stapalata posle naporen den

  Корисно(1) Бескорисно(1)You have already voted this
 4. Suze Nikolovska

  Odlicen relaksator za vasite noze

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Suze Nikolovska

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Дрвен валјак за масирање на стапалата
  Дрвен валјак за масирање на стапалата

  399 ден

  399 ден

  Нема на залиха

  SKU: ems-masazer-za-noze-2 Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart