Спортски поларизирани очила за сонце Grey Jack 8177

899 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

【АЛ-МГ МЕТАЛНА РАМКА】Овие поларизирани очила за сонце се изработени од метал од легура AL-MG. ТЕЖИНАТА е САМО 25,8 g, така што се многу лесни, и ако го носите долго време нема да ве замори.
【ПРОЛЕТНА ШАРКА】Флексибилни пружински рамки. Го отстранува притисокот од вашите уши и помага да се спречи свиткување на рамките!
【ПОЛАРИЗИРАНА И УВ ЗАШТИТА】Поларизираните леќи го намалуваат одблесокот и отсјајот. 100% UV заштитни слоеви од штетните UVA/UVB зраци.

Машки очила за сонце 2 Naocari za sonce mk Очила за сонце попуст Машки очила за сонце Очила за сонце Спортски поларизирани очила за сонце

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Спортски поларизирани очила за сонце Grey Jack 8177”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Спортски поларизирани очила за сонце Grey Jack 8177
Спортски поларизирани очила за сонце Grey Jack 8177

899 ден

899 ден

На залиха

4.67 out of 5
SKU: grey-jack-8177 Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart