Клуб маса со простор за складирање

7,399 ден

Опис

– Боја: рустикално кафеава, црна
– Материјал: иверица, челик
– Големина на производот: 100 x 55 x 47 cm
– Тежина на производот: 19,8 kg
– Макс. оптоварување на маса: 5 kg
– Макс. оптоварување на преградата: 15 kg
– Макс. оптоварување на долната решетка полица: 15 kg

Простор за прикажување, криење и организирање: пијалоци и закуски на големата горна полица; ќебиња, перници, друштвени игри во затворената преграда; Корпи за складирање и списанија? Мрежестата полица е подготвена. На оваа масичка има место за се.

Оваа голема маса од 100 x 55 cm нуди многу повеќе! Исто така капакот со делот за превртување 1 cm е подолг од фиксниот дел, така што може лесно да се подигне или спушта.

Оваа масичка ќе биде доверлив партнер во вашата дневна соба за да ги послужи времето поминато со вашето семејство, благодарение на цврстиот челик, цврстата плоча од честички и прилагодливите стапала;

Големиот простор ве прави задоволни, но шармантниот изглед на винтиџ стилот во комбинација со мрежеста полица едноставно ве импресионира.

Што добивате: Винтиџ модерната клуб маса со пространа покривка и скриена преграда, нумерирани делови и лесни за следење упатства за лесно склопување, ви носат среќа уште од самиот почеток.

Содржина на пакетот:
– 1 x Клуб маса
– 1 x комплет за склопување
– 1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Клуб маса со простор за складирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Клуб маса со простор за складирање
Клуб маса со простор за складирање

7,399 ден

7,399 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: LCT230B01 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart