Кутија за часовници SONGMICS JWB12BK

- 23%

1,999 ден

4.95 out of 5

На залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Рокот за испорака 1-3 дена
SKU: kutija-za-casovnici-songmics-jwb12bk Категорија:

Опис на производот

Вашата колекција на часовници заслужува висококвалитетна кутија за часовници, SONGMICS кутијата за часовници е паметен избор за секој сопственик на часовници.

Има обликувани перници за часовниците: Обезбедените обликувани перници се изненадувачки прилагодени без да се гмечат, што совршено ги одржува вашите часовници во нивната правилна форма додека се во кутијата.

Одлична идеја за подарок: Овој софистициран организатор на часовници прави да го одберете правилниот подарок за роденден, годишнина од брак или церемонија на дипломирање и сл.

Спецификации:

Собира 12 часовници.

Боја: Црна кожа,

Материјал: МДФ, кадифе, стакло.

Големина на производот: 30 x 21 x 8,5 cm (Д x Ш x В)

Тежина на производот: 1 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кутија за часовници SONGMICS JWB12BK”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кутија за часовници SONGMICS JWB12BK
Кутија за часовници SONGMICS JWB12BK

1,999 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се