Организатор за чевли со 8 нивоа LMR08B

5,399 ден

Опис на производот:

Боја: Црна
Материјал: Челик
Големина на производот: 92,5 x 30,7 x 163,5 cm
Тежина: 10,7 кг
Макс. Носивост на секое ниво: 10 kg.

Максимизирајте го вашиот простор: со овој 8-степен организатор за чевли можете да го максимизирате вашиот простор додека го намалувате нередот за чевли низ куќата. Сакаме да имате повеќе опции, и затоа можете да одлучите дали овој држач за чевли е нареден во плакарот или е одделена на две страни и во различни простории.

Со висина од 20 cm помеѓу полиците, можете да ги соберете дури и вашите високи чизми. Секоја полица ќе издржи до 10 кг и ќе собере 5 пара женски или 4 пара машки чевли.

Аголни или рамни, тоа е ваш избор: ако претпочитате да ги оставите чевлите рамни или под агол, не грижете се – можете да го направите едното или другото или и двете. Сите ние имаме свои преференции – од нас зависи.

Содржина на пакетот:

Полица за чевли со 2 x 4 нивоа
4 x пластичен конектор
1 x комплет за додатоци
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Организатор за чевли со 8 нивоа LMR08B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Организатор за чевли со 8 нивоа LMR08B
Организатор за чевли со 8 нивоа LMR08B

5,399 ден

5,399 ден

Само 3 останати на залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: LMR08B Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart