Полица за книги LLS155B01

7,399 ден

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал за полица: иверица, челик
Големина на производот: 30 x 100 x 170 cm
Тежина на производот: 25 kg
Вкупно Макс. носивост: 50 kg

Рафт-за-книги цени

рафт-за-книги-цена

за-книги-икеа

рафт-за-книги-цени

Мултифункционална, стоечка полица за книги:
Совршена за вашата дневна соба, работна соба, канцеларија или каде и да ви одговара.

Без двоумење:
Решетките во форма на Х на грбот и прилагодливите ногарки и даваат поголема стабилност на оваа полица за книги.

Без неизвесност:
Со вклучениот комплет за фиксирање, можете да ја прицврстите полицата на ѕидот, нудејќи ви вам и на вашите најблиски безбеден простор за живеење.

Лесно склопување:
Повеќекратните полици не значат дека склопувањето е комплицирано. Со јасни упатства и нумерирани делови, можете без напор да ја составите оваа полица.

Содржина на пакетот:

1 x полица за книги
1 x комплет за додатоци
1 x комплет против тркалање

1 х инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за книги LLS155B01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

7,399 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: LLS155B01 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart