Ретро библиотека LBC09BX

6,699 ден

Опис на произвидот:

Боја: кафеава
Винтиџ полица за книги Материјал: цврсто рекултивирано дрво
Димензии: (60 x 30 x 120 cm)
Со 2 фиоки и ормар со полица и 2 врати
Тежина на производот: 16,8 килограми
Тип на соба: дневна соба, домашна канцеларија, библиотека

retro-biblioteka

библиотека-цена-1

библиотека-цени скопје

библиотека-икеа цени

библиотека-3

Оваа дрвена ретро библиотека ќе биде идеален избор доколку сакате да додадете допир на рустикален шарм во вашиот дом- декор. Оваа библиотека за складирање е направена од цврсто рекултивирано дрво кое ги има карактеристиките на разни дрва како махагони, тиково, манго, багрем и друго.

Секое парче од овој мебел е уникатно и малку поразлично од другите. Знаците на истрошеност му даваат на секое парче уникатен изглед и го надополнуваат спектакуларниот винтиџ стил.

Цврстиот горен дел е идеален за прикажување рамки за слики, вазни, корпи со овошје или други украсни предмети. 2-те фиоки и кабинетот со полица обезбедуваат доволно простор за складирање.

Содржина на пакетот

1 x кабинет за складирање
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Ретро библиотека LBC09BX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

6,699 ден

Само 2 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: LBC09BX Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart