Шкаф за чевли LBC030X01

6,299 ден

Спецификации:
– Боја: рустикално кафеава
– Материјал: Иверица
– Големина на производот: 60 x 24 x 120 cm (Д x Ш x В)
– Тежина на производот: 21,5 kg
– Макс. Капацитет на оптоварување по полица: 10 kg

kabinet za cevli

skaf za hodnik

skaf za cevli

skaf za cevli mebel vi

организатор за чевли

шкаф за чевли мебел ви

organizator za cevli

Содржина на пакетот:
– 1 x Шкаф за чевли
– 1 x комплет за додатоци
– 1 x инструкции 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за чевли LBC030X01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Слични производи…

Шкаф BBK143X01V1

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

6,299 ден

Шкаф за чевли LBS101B01

Само 3 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

8,299 ден

Шкаф за чевли LBS803B01

Само 2 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

9,199 ден

6,299 ден

Само 2 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart