Организатор на работна површина SONGMICS LLD201

- 33%

1,999 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Овој организатор на работна површина на SONGMICS ќе ви помогне да го средите вашето биро со природен ред, додека го одржувате уредно.  Со својот голем горен дел секогаш ќе ви биде при рака она што ви е најпотребно вашиот телефон, чаша, пенкала…итн.

Спецификации:

Боја: природна(светло кафеава)
Материјал: бамбус
Големина на производот: 60 x 30,2 x 8,5 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 2,4 kg

Содржина на пакетот:

1 x организатор
1 x чанта со додатоци
1 x инструкции (EN, DE, FR, ES, IT)

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Организатор на работна површина SONGMICS LLD201”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Организатор на работна површина SONGMICS LLD201
Организатор на работна површина SONGMICS LLD201

1,999 ден

1,999 ден

Нема на залиха

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart