Тркалезна стаклена масичка VASAGLE LGT21G

5,299 ден

4.75 out of 5
Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

masicki za kafe mk

Додадете неколку впечатливи акценти во вашиот животен простор со оваа тркалезна масичка од VASAGLE. Оваа уникатна маса го спојува изгледот на традиционалниот мебел со модерен минимализам, што резултира со парче што е и стилски и функционално. Двата прстени што го поддржуваат стаклото, како и 4-те ногарки, се направени од железо.

Дополнително, оваа маса има и површина од калено стакло со дебелина од 6 mm, која е особено робусна и отпорна на удари. Најдобро од сè, масата може да се прилагоди на кој било простор. Без разлика дали сакате да ја поставите оваа масичка на тепих или на вашиот дрвен под, прилагодливите стапала ви дозволуваат да ја надоместите малата нерамномерност. Влошките за нозете исто така го штитат вашиот под од гребнатини!

Спецификации:

Боја: златна
Материјал: нерѓосувачки челик, темперно калено стакло
Големина на производот:  84 cm x 84 cm x 45,5 cm
Тежина на производот:  11,5 kg
Макс. Капацитет на статичко оптоварување: 70 kg

масички цена

staklena trkalezna masa

тркалезни масички цена

Содржина на пакетот:

1 x стаклена масичка
1 x чанта со додатоци
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Тркалезна стаклена масичка VASAGLE LGT21G”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Тркалезна стаклена масичка VASAGLE LGT21G
Тркалезна стаклена масичка VASAGLE LGT21G

5,299 ден

Слични производи…

5,299 ден

Само 5 останати на залиха

SKU: staklena-masa Категории: ,
Рокот за испорака 1-3 дена
4.75 out of 5
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart