Професионален тример за коса – VGR V-053B

- 43%

799 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 

Професионален тример за коса
Модел VGR V-053B
Компанијата VGR располага со напредни машинки и опрема. Со својот врвен квалитет и првокласна услуга, тие се здобија со добра репутација и препознатливост кај домашните и странските клиенти.

Со задоволство го очекуваме секој нов производ што можеме да го препорачаме.

Денес излегуваме со нов тример за коса. Ова е моделот VGR V-053B.

Карактеристики:
Прецизно сечило – ножевите за фино сечење овозможуваат исклучително прецизно сечење
копче за вклучување/исклучување рецизно сечило – ножевите за фино сечење овозможуваат исклучително прецизно сечење
копче за вклучување/исклучување.

USB полнач – овој начин на полнење ви дава моќ да се „бричите“ каде и да сте.
време на полнење – 2,5 ч
континуирано време на работа – 300 минути
капацитет на батерија на полнење (литиум) 1500 mAh

Врвна машинка за шишање и цртање со титаниумско сечило!

Служи за шишање, средување, цртање на главата, средување на брадата.

Должината на главата на сечилото може да се прилагоди без да се острани, со вртење на копчето. Интелигентно намалување на бучавата, удобно и тивко, ниски вибрации, шум помал од 60 децибели.

 

тример за коса Trimer za brada Машинка за бричење Сет за бричење Професионални машинки за потстрижување Oprema za frizerski salon Profesionalni masinki za sisanje Masinki za bricenje

  • Производ
  • Слики

VGR V 290 Машинка

899 ден -36%
2. Карактеристичниот висечки прстен, со  кој може да го закачите на ѕидот, кога ќе завршите.  Дамките од вода нема да влезат во телото на ...

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Професионален тример за коса – VGR V-053B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Професионален тример за коса – VGR V-053B
Професионален тример за коса – VGR V-053B

799 ден

799 ден

SKU: vgr-v-053b Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart