Бежичен тример за коса

699 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Материјал на сечилото: Нерѓосувачки челик
Водоотпорна
Извор на енергија: УСБ, Батерија, Електрична
Максимално време на бежично користење: > 90 мин
Напојување:УСБ
Име на брендот: Шинон
Број на модел: SH-2591
Време на полнење: 2,5 часа
Работно време: 3 часа
Додатоци: 3 Додатоци, четка за чистење и полнење преку USB

Бежичен тример за коса

тример коса bezicen trimer Бежичен тример за коса 7

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Бежичен тример за коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

699 ден

SKU: bezicen-trimer Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart