Сет од 2 ѕидни полици Songmics LWS04NB

(1 Мислење)

2,600 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Вашите соби ќе имаат одредена елеганција: набавете ги овие 2 ѕидни полици, кои пленат со рустикално кафеаво дрво и елегантната комбинација на бои за да внесат стилски изглед  во вашиот дом и во исто време да создадат повеќе простор за складирање.

Тие исто така може лесно да се интегрираат во дневната соба, спалната или кујната. Конечно, вашите цвеќиња, рамки за фотографии, сувенири, украсни предмети, дури и зачини ќе најдат соодветно место!

Квалитетот е првиот приоритет: направени се од висококвалитетни медијапан панели (класа E1) и робусни железни држачи, овие лебдечки полици се стабилни и издржливи, така што ќе уживате во нив многу години.

Детали за производот:

Боја: кафеава/црна
Материјал: МДФ (лесна плоча со средна густина)
Севкупна големина на железо: 60 x 20 x 7 cm (Д x Ш x В)
Големина на секоја полица: 60 x 20 x 1,5 cm (Д x Ш x В)
Тежина: максимум 3,5 kg
Капацитет на оптоварување по полица: 15 kg
Број на полици: 2

Содржина на пакување:

2 x ѕидни полици
1 x торба со додатоци
1 x упатство за употреба (DE, EN, FR, ES, IT)

Дали барате робусна и стилска ѕидна полица? Тогаш овој производ од SONGMICS е токму она за вас.

1 мислење за Сет од 2 ѕидни полици Songmics LWS04NB

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Martin atanasovski

  Gi zemav odlicni se fala

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Сет од 2 ѕидни полици Songmics LWS04NB
  Сет од 2 ѕидни полици Songmics LWS04NB

  2,600 ден

  Слични производи…

  2,600 ден

  На залиха

  4.67 out of 5
  SKU: zidni-polici-songmics-lws04nb Категории: ,
  Рокот за испорака 1-3 дена
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart