Закачалки

Категории

Се прикажуваат сите 18 резултати

Подвижна закачалка RGR112B01

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

5,499 ден

Клупа за чевли и закачалка

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

4,699 ден

Метална закачалка за облека HSR61BK

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

3,799 ден

Закачалка LCR80X

Само 2 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

4,999 ден

Метална закачалка RCR17B

Само 2 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

2,099 ден

Закачалки SONGMICS CRF21PK50 Сет од 50

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

2,799 ден

Полица за облека на тркала SONGMICS HSR13BKV1

Само 2 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

3,199 ден

Сет од 20 Закачалки SONGMICS CRW001-20

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

Original price was: 2,900 ден.Current price is: 2,100 ден.
28%

Метална закачалка SONGMICS RCR19W

Распродадено

Нема на залиха

1,800 ден

Метална закачалка за алишта со тркалца SONGMICS HSR11S

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

3,600 ден

Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX

Само 2 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

2,300 ден

Закачалка VASAGLE RCR16BX

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

2,800 ден

Закачалки од нерѓосувачки челик

Распродадено

Нема на залиха

Закачалките за палта се одличен и лесен начин да додадете дополнителен простор за складирање во вашиот влез, дневна соба или спална соба. За да направите простор за сите ваши шалови, капи и јакни, потребна ви е цврста и стилска закачалка за палта. Додадете поголема удобност во вашиот дом со нашите стилски закачалки од дрво.

Закачалка со клупа VASAGLE HSR40B: Ова парче мебел ви овозможува да ги одложите палтата и основните работи, а истовремено да ви дава простор за седење за лесно да ги облечете чевлите обувките. Тие ви овозможуваат да ги чувате сите дневни неопходни работи на едно место за секогаш да знаете каде да ги најдете клучевите и паричникот. Ако сакате капи и ви треба добар начин да ги изложите и чувате, тогаш држачите за капи ве покриваат.

Закачалките за палта не само што се функционални, туку можат и да додадат одреден карактер на вашиот простор. Разубавете го вашиот влез или канцеларија со модерен држач за капут кој исто така се удвојува како апстрактна скулптура. Добро искористете го аголот од собата со стоечка држач за палта. Без разлика дали барате нов држач за палто или барате да го надградите стариот, на купипродај сигурно ќе го најдете совршениот што одговара на вашите потреби.

 

Закачалки за ходник
Закачалки за алишта
Канцелариски закачалки
Закачалки за облека
Дрвени закачалки
Подвижни закачалки
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
А******
Тоа беше само она што го баравме. Мешавина на корисност и...
Тоа беше само она што го баравме. Мешавина на корисност и декорација. За семејство од 3 или повеќе членови, може да биде премногу мало.
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
М****
Добар квалитет, искрено.
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
т***
Соодветно на описот Го сакам стилот што го препорачувам
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
+1
М***
Совршено е 🤗... се одговара
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
Е* Ф***
Целосно задоволен и апсолутно препорачлив!
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
И**********
Лесно се склопува, релативно голем простор. Направете го ...
Лесно се склопува, релативно голем простор. Направете го тоа што треба да го прави. Совршено ми одговара
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
А***
Не е лошо, не знам дали ќе држи голема тежина
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
+1
И**** К***
Лесно и брзо се склопува
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
М**** Ж***
Зазема малку простор. Решетка за палта која има одличен е...
Зазема малку простор. Решетка за палта која има одличен ефект.
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
+1
А*****
Многу добра изработка, многу украсна, чувана доста тесна....
Многу добра изработка, многу украсна, чувана доста тесна. Добро спакувано и јасно објаснување за склопувањето. Не можам да дадам повратна информација колку долго ќе трае, бидејќи гардеробата е на своето место само две недели.
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
+2
К***** н*
Баш како што сакав. Стил и едноставност. Не гломазна, но ...
Баш како што сакав. Стил и едноставност. Не гломазна, но ефикасна. Навистина обезбедува „мртов“ агол или коридор. Целосно задоволен
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
Ѕидна закачалка VASAGLE LCR12BX photo review
+1
s**
Прекрасна гардероба во модерен индустриски стил. Вклучени...
Прекрасна гардероба во модерен индустриски стил. Вклучените завртки и клинови се исто така прилично добри. Сметам дека е практично што сè уште можете да ги поместувате куките или да ги туркате напред-назад откако ќе ги закачите.
Повеќе
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart