Подвижна закачалка RGR112B01

5,499 ден

Опис

– Боја: рустикално кафеава, црна
– Материјал: иверица, челик
– Големина на производот: 100x45x160cm
– Тежина на производот: 13,7 кг
– Макс. Статичка носивост на висечката шина: 30 kg
– Макс. Капацитет на оптоварување по полица: 70 kg
– Макс. Капацитет на оптоварување по кука: 5 kg
– Макс. Вкупен капацитет на оптоварување на сите куки: 30 kg
– Макс. Капацитет на оптоварување Вкупно: 200 kg

модерни закачалки модерна закачалка

Ако сакаме убаво да ја прикажеме нашата облека на очигледен поглед, зошто ги криеме сите во плакар? Со рустикално навестување и заоблени линии, овој држач за облека ја истакнува убавината на вашата облека додека ги држи при рака.

Закачете ги јакните, кошулите и панталоните на горната шина, поставете ги чантите, чевлите или кутиите на 2-те полици за складирање, а што е со вашите капи, шалови и чадор? Тие можат да се закачат на страните.

Нема повеќе нежни шини за облека што се виткаат под тежината на облеката! Оваа решетка за облека изработена од робустен челик и издржливи честички е цврста за да се одржи до вкупно 30 kg.

Оваа подвижна закачалка доаѓа со лесни за следење упатства и нумерирани делови кои ќе ви помогнат да ја изградите чекор по чекор, за да можете да ја зачувате вашата натрупана облека од плакарот и да ја оставите да блесне.

Секогаш кога вашиот влез сака да ги фати неопходните работи надвор од вратата, на вашата гостинска соба и треба гардероба или на балконот сака место за сушење на алиштата, оваа полица за облека е подготвена да се пресели на нови места за да ја заврши својата работа.

подвижни закачалки

Содржина на пакетот:
– 1 x Подвижна закачалка
– 1 x комплет за склопување
– 1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Подвижна закачалка RGR112B01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Подвижна закачалка RGR112B01
Подвижна закачалка RGR112B01

5,499 ден

5,499 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: RGR112B01 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart