Тоалет за мачки

3,699 ден

Опис

– Боја: Црна
– Материјал: челик
– Големина на производот: 107 x 70 x 74,9 cm
– Голема големина на врата: 47 x 67 cm
– Големина на мала врата: 43,3 x 28,4 cm
– Големина на горната решетка на плочата: 104 x 67 cm
– Тежина: 18,8 кг

тоалет за мачки

затворен тоалет за мачки

[Лесно се отвора, лесно се чисти] Со послужавник за извлекување, оваа кутија за мачки е погодна, лопата и четката се вклучени за собирање измет и чисто ѓубре одозгора или во аглите.

[Помалку траги] Оваа кутија за отпадоци има мрежеста покривка, ако вашата мачка скока на неа, зрната паѓаат во кутијата, овој дизајн ги намалува трагите за отпадоци низ куќата и го одржува вашиот дом чист.

[Без протекување] Рамките и затвореното дно го спречуваат ѓубрето или урина од истекување на подот. Овој генијален дизајн ќе ни биде особено корисен ако вашата мачка сака да копа или моча стоејќи!

[Погоден за полни мачки] Внатрешната големина на оваа тоалетна куќа е 50 x 40,5 x 34,5 cm, доволно голема дури и за полни мачки. А врвот? Нема проблем, издржува до 15 кг.

[1 врата, 2 начини] Вратата може да се монтира еднонасочно, вашата мачка излегува низ отворот на горниот дел. Може да се инсталира во двете насоки. Ако вашата мачка е почетник, можете да ја отстраните вратата.

[Склопување без алатки] Со структура што се склопува и илустрирани упатства, оваа кутија за отпадоци ќе биде готова за 5 минути или помалку!

автоматски тоалет за мачки

тоалети за маче

тоалети

кутија за мачки

тоалет за мачиња

песок за мачки

тоалет за отпадоци за мачки

Содржина на пакетот:
1 x Кутија за отпадоци за мачки
1 x лажичка за отпадоци за мачки
1 x четка
1 x Инструкции

 

 

 

Детали за производот: Тоалет за мачки

Боја

Сива, Беж

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Тоалет за мачки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

3,699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart