Гребло за мачиња

3,999 ден

Опис

– Боја: светло сива
– Материјал: иверица, кадифен, сисал
– Големина на производот: 41 x 46 x 84 cm
– Тежина на производот: 7,3 кг

маче

Гребло за мачиња

гребло за мачки

дрво за мачиња

дрво за животни

гребалка

Во креативната работилница на FEANDREA, две слатки мачиња скокаат наоколу, лично испитувајќи ја нашата мачка како гребе дрвја и даваат повратни информации од нивните животни. Така, дизајнерите на FEANDREA од прва рака дознаваат дали производите ги задоволуваат барањата на носителите на разгалени мустаќи.

Вашата прекрасна мачка ќе ги ужива следните карактеристики:

  • 1 врвна седала за набљудување на куќата;
  • 1 удобна мачкина пештера за играње криенка;
  • 1 мека корпа за мрзливо попладневно опуштање;
  • Гребење од столбовите за острење на канџите;
  • Распоред на повеќе нивоа, сличен на скали, за лесно качување нагоре и надолу;
  • Капакот на горниот костур може да се отстрани за чистење.

Содржина на пакетот:
– 1 x Гребло за мачиња
– 1 x Анти
– Комплет против превртување
– 1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Гребло за мачиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гребло за мачиња
Гребло за мачиња

3,999 ден

3,999 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: PCT142W01 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart