Гребло за мачиња

3,799 ден

Опис

Боја: светло сива
Материјал: иверица, кадифен, сисал
Големина на производот: 42 x 32 x 118 cm
Тежина: 6,6 кг
Макс. вкупно оптоварување: 25 kg

играчки за мачиња

Внатре во креативната работилница на FEANDREA, две слатки мачиња скокаат наоколу, испитувајќи ги нашите мачкини дрвја и давајќи им повратна информација од животните. Така, дизајнерите на FEANDREA од прва рака дознаваат дали производите ги задоволуваат барањата на носителите на разгалените мачиња.

Зошто да го изберете ова гребло со повеќе нивоа?

Стабилни и издржливи: Квалитетните материјали обезбедуваат стабилност и издржливост за трајна радост.
Пријателски за сите мачиња: и дизајнот на повеќе нивоа и рампата го олеснуваат качувањето нагоре и надолу.
Сеопфатна удобност: Целата кула за мачки е покриена со мек кадифен, така што вашите мачки ќе се чувствуваат удобно каде и да престојуваат.
Бескрајна забава со гребење: голема рампа за гребење и столб за гребење, мачките ги забавуваат немирните канџи.
Забавни помпони: 3 помпони за забава; резервен помпон без ѕвонче за да ви даде уште една опција.
Додатоци за мачки што се отстрануваат: можете да ги отстраните стапчињата помпон и да ги користите како закачки за мачки за да си играте со вашите пријатели со крзно.

гребло за мачки

гребло

куќичка за мачиња

дрво за мачиња

куќа за мачки

Опсег на испорака:

1 x гребло за мачки
1 x пакет додатоци
1 x анти – врвови
1 * Упатство

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Гребло за мачиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гребло за мачиња
Гребло за мачиња

3,799 ден

3,799 ден

Нема на залиха

SKU: PCT143W01 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart