Гребалка за мачки 2 во 1

5,999 ден

Опис

Боја: винтиџ кафеава
Материјал: иверица, челик, кадифен, сисал
Целокупна големина: 74 x 34 x 114 cm
Големина на пештерата: 46 x 34 x 36 cm
Големина на подлогата за сисал: 31 x 30 cm
Тежина: 12,8 кг

Две слатки мачиња скокаат наоколу во креативните работилници на FEANDREA, лично испитувајќи ги сите гребнатини. Дизајнерите во FEANDREA од прва рака дознаваат дали производите ги задоволуваат потребите на палавите мачиња.

Најдобрите моменти на ова 2-во-1 парче мебел за мачки на прв поглед:

  • Голема горна полица за складирање на вашите работи.
  • Две меки перници.
  • Платформа и пријатна пештера за одмор и криење.
  • Сисалски столбови и страничен сисал душек за мачките да ги острат канџите.
  • За склопување се потребни само завртки.
  • Секоја завртка доаѓа со замена.
  • Челичната рамка и прилагодливите стапала обезбедуваат стабилност.

гребло

Простор за складирање – Саксиско растение или други украси на маса од 74 x 34 cm е одличен начин да го искористите просторот максимално.

Меки перници – Перничињата во пештерата и на платформата и обезбедуваат на вашата мачка удобно опкружување за криење и релаксирање.

гребла

Благодарение на стеблата за острење на канџите обвиткани со сисал, вашиот мебел ќе биде заштитен од канџите на вашето домашно милениче.

Опсег на испорака:

1 x гребалка за мачки
1 x пакет додатоци
1 x анти – врвови
1 * Упатство

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Гребалка за мачки 2 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Гребалка за мачки 2 во 1
Гребалка за мачки 2 во 1

5,999 ден

5,999 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: PCT112X01 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart