Закачалка со клупа VASAGLE HSR41BX

4,300 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Спецификации:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: честички, челик
Големина на производот: 70 x 32 x 175 cm
Големина на седиштето: 70 x 30 cm
Тежина на производот: 7,8 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на секоја кука: 3 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на клупата: 80 kg

полица и закачалки

polica i zakacalki

закачалка за ходник

сталажи за обувки

zakacalki za vo hodnik

drveni zakacalki

канцелариски закачалки

Содржина на пакетот:

1 x закачалка
1 x комплет за склопување
1 x комплет против врвови
1 x Инструкции (EN, DE, ES, FR, IT)

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Закачалка со клупа VASAGLE HSR41BX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

4,300 ден

4,300 ден

Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: закачалка-со-клупа-vasagle-hsr41bx-2 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart