Закачалка со клупа VASAGLE HSR41BX

4,500 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Спецификации:

Боја: рустикално кафеава и сива
Материјал: честички, челик
Големина на производот: 70 x 32 x 175 cm
Големина на седиштето: 70 x 30 cm
Тежина на производот: 7,8 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на секоја кука: 3 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на клупата: 80 kg

zakacalka za palta

полица и закачалки

закачалка за ходник

закачалки

zakacalka za palta mk

zakacalka za palta skopje

zakacalka za obleka

закачалка за облекаканцелариски закачалки

закачалка

Содржина на пакетот:

1 x закачалка
1 x комплет за склопување
1 x комплет против врвови
1 x Инструкции (EN, DE, ES, FR, IT)

Детали за производот: Закачалка со клупа VASAGLE HSR41BX

Боја

Рустикално кафеава, Сива

1 мислење за Закачалка со клупа VASAGLE HSR41BX

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Н*** Н*
  Одличен квалитет.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Закачалка со клупа VASAGLE HSR41BX
  Закачалка со клупа VASAGLE HSR41BX

  4,500 ден

  4,500 ден

  SKU: закачалка-со-клупа-vasagle-hsr41bx-2 Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart