Аголни ѕидни полици LLS831B01

1,999 ден

Опис

– Боја: рустикално кафеава, црна
– Материјал: иверица, челик
– Големина на производот:
– Долга страна: 40 см
– Кратка страна: 29 см
– Ширина: 14 см
– Дебелина: 1,2 см
– Вкупна тежина на производот: 2 kg
– Макс. Капацитет на оптоварување по аголна полица: 5 kg

Овој сет од 2 ѕидни полици, ви овозможува доволно да ги користите празните агли во вашиот дом, одржувајќи го вашиот простор уреден и организиран.

Простор за кабли: секоја полица во аголот остава максимум 7-8 mm простор за кабли. Не грижете се за заплетканите кабли, ќе бидат ставени во ред.

Разноврсни: Овој сет на ѕидни полици може да се користат во дневната соба за прикажување украси, во спалната соба за рамки за слики, во кујната за чување шишиња и чаши итн.

Практични: должината на двете страни е различна (долга страна: 40 cm, кратка страна: 29 cm). Долгата и кратката страна на аголната полица можете да ја прилагодите на различни ѕидови.

СТИЛ: Заоблените агли и комбинацијата од иверица и челик го прават овој комплет аголни ѕидни полици стилски и додаваат индустриски шмек во вашиот дом.

ЛЕСНО СОСТАВУВАЊЕ – Ви даваме јасни инструкции, означени делови и алатки за склопување, плус панелите и металните рамки се веќе однапред склопени, за да можете да ги изградите овие декоративни ѕидни полици за кратко време.

Содржина на пакетот:
– 2 x Аголни ѕидни полици
– 1 x комплет за склопување
– 1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Аголни ѕидни полици LLS831B01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Аголни ѕидни полици LLS831B01
Аголни ѕидни полици LLS831B01

1,999 ден

1,999 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: LLS831B01 Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart