Компјутерско биро VASAGLE LWD40X

(1 Мислење)

5,400 ден

Бесплатна достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Спецификации:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: дрво , нерѓосувачки челик
Големина на производот: 100 x 50 x 75 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 11,3 kg
Капацитет на оптоварување: 50 kg

Содржина на пакетот:

1 x компјутерско биро
1 x комплет со додатоци
1 x aлатка за склопување
1 x инструкции

1 мислење за Компјутерско биро VASAGLE LWD40X

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Marjanco Tosevski

  Odlicno izraboteno vi blagodaram prezadovolen sum

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  5,400 ден

  Слични производи…

  5,400 ден

  Само 3 останати на залиха

  4.67 out of 5
  SKU: biro-vasagle-lwd40x Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart