Гардеробер SONGMICS RYG12B

3,999 ден

Бесплатна достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Garderoberi cena

Гардероберот на Songmics е совршено решение за нередот во просторијата полна со облека, итн.? Удобната и практична гардероба се вклопува во секоја просторија. Заштедувате многу простор со оваа гардероба, а вашата облека е секогаш добро поставена. Облеката заштедува повеќе простор дека долгите фустани, јакните, кошулите може да се закачат, а внатрешната полица обезбедува дополнителен простор за преклопена облека.
Вратите со патент ја штитат вашата облека од прашина и нечистотија. Облогата е не-
Ткаенината што дише и челичната цевка прават постабилен кабинет. Може лесно да се состави и премести.  Лесно се чисти.

Така, гардеробата на Songmics мора да биде одличен избор за вас!

Спецификации:
– Боја: Црна
– Спецификација: 180 x 150 x 45 cm
– Материјал: неткаен материјал, челична цевка
– Димензии на пакување: 75 x 35,5 x 10,5 cm
– Тежина: 6,5 кг

platneni garderoberi

повеќенаменски платнени гардеробери

garderober mk

garderoberi dimenzii

платнени гардеробери

Содржина на кутијата:
– 1 x гардероба.
– 1 x упатство (англиски, француски, италијански, германски, шпански).

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Гардеробер SONGMICS RYG12B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

3,999 ден

Само 4 останати на залиха

4.67 out of 5
SKU: garderober-songmics-ryg12b Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart