Торба-транспортер за домашни миленици FEANDREA PDC60GY

(1 Мислење)

3,299 ден

4.75 out of 5
Во цената е вклучена

И доставата до вашиот дом.

Достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Лесен за транспорт: Со оваа торба можете да го носите вашето милениче каде и да одите.
Висококвалитетна изработка: Благодарение на конструкцијата направена од 600D Oxford. ткаенина, оваа транспортна кутија за домашни миленици е особено стабилна и издржлива. Опремен е и со подлога од вештачко руно.
Лесно се чисти: едноставно исчистете ја површината на кесата со рачна четка. Внатрешноста може да се отстрани и исчисти посебно.
Безбедно дизајнирани: аглите на оваа торба за носење се заоблени. Кутијата е опремена и со 3 прозорци. На овој начин воздухот влегува и вашето куче не се чувствува ограничено.
Лесен за користење: Овој торба за кучиња може да се состави лесно, брзо и без алатки.

торба за куче

Како да ја измерите големината на вашето куче?

Прво, измерете го вашето стоечко милениче од земја до врвовите на ушите, кутијата за кучиња треба да биде 3 до 5 см повисока од оваа бројка.
Потоа треба да го измерите четворицата од врвот на носот до крајот, кутијата за кучиња треба да биде 10-13 см подолга од оваа бројка.
Ова овозможува да се најде оптималната големина на кутијата за кучиња во која кучето стои исправено, удобно лежи и идеално може да се сврти.

Детали за производот:
– Димензии:  60 x 42 x 42 cm
– Марка: FEANDREA
– Материјал: метална рамка, оксфордско платно, ПВЦ облога, руно
– Влезна врата: 50 x 34 cm
– Странична врата: 35 x 33 cm
– Врата одозгора: 24 x 42 cm
– Боја: сива

торба за куче димензии

транспортна торба за куче цена

Совети:
Пред да го купите, ве молиме внимателно измерете ја големината на вашето домашно милениче, обемот на градите и ширината на половината за евентуално помала големина.

Што добивате:
– 1 x транспортна кутија
– 1 x упатство за употреба (на германски, англиски, француски, италијански, шпански)

торба за куче мк торба за куче

1 мислење за Торба-транспортер за домашни миленици FEANDREA PDC60GY

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Мартина

  Добро се изработени, цврсти и многу добри се за складирање.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Торба-транспортер за домашни миленици FEANDREA PDC60GY
  Торба-транспортер за домашни миленици FEANDREA PDC60GY

  3,299 ден

  3,299 ден

  Само 4 останати на залиха

  SKU: torba-za-milenici Категории: ,
  Рокот за испорака 1-3 дена
  4.75 out of 5
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart