Кревет за кучиња и мачиња FEANDREA PGW060G02

1,899 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

кревет за кучиња

Ново омилено место на вашиот миленик: Благодарение на тркалезната форма со подигнат раб, овој кревет за кучиња е совршен за пријатели со крзно кои сакаат да се виткаат; им дава чувство на сигурност, како и подобра поддршка за главата и вратот.
Крајна удобност, подобар сон: Со мек кадифен на допир, овој мек кревет за домашни миленици нуди комфорна зона за вашиот четириножен пријател да има цела ноќ на мирен сон.
Анти-лизгачко дно: За да го спречите вашиот пријател со крзно да се лизга низ дневната соба, овој кружно креветче за куче е опремено со антилизгачко дно, така што вашето домашно милениче ќе се чувствува безбедно кога влегува и излегува без да се лизга.
Лесно за одржување: Ви го олеснуваме чистењето на овој кревет за кучиња. Едноставно откачете го, извадете ја подлогата и ставете го во машина за перење, а потоа оставете ја машината за перење да го направи останатото!

меко креветче за куче

 

Спецификации:

Боја: темно сива
Материјал:  велур ткаенина, кадифе, памук
Големина на производот: M (60 x 60 x 18 cm)
Тежина на производот: 1,5 кг

димензии кревет за куче

 

 

 

кревет за милениче мк

нелизгачко дно

 

 

krevetce za kucinja

Содржина на пакетот:

1 x кревет за кучиња

2 мислења за Кревет за кучиња и мачиња FEANDREA PGW060G02

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Антонела

  Фантастичено креветче, моето кученце сака да спие на него.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Антонела
 2. Anonymous

  Preubavo

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Кревет за кучиња и мачиња FEANDREA PGW060G02
  Кревет за кучиња и мачиња FEANDREA PGW060G02

  1,899 ден

  1,899 ден

  Нема на залиха

  SKU: krevet-za-kuce-i-mace Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart