Кафез за глодари – зајче или морско прасе LPI02H

3,999 ден

Опис

  • Црна боја
  • Материјал: метални мрежести панели, ABS пластични конектори
  • Целокупна големина: 143 x 73 x 71 cm (Д x Ш x В)
  • Димензии на секој панел: 35 x 35 cm (Ш x В)
  • Тежина на производот: 9,3 кг
  • Макс. носивост: 4 kg

Кафез за зајаци

Кафезот се состои од метална жичана мрежа и ABS конектор, едноставната структура обезбедува долговечност; Двокатниот дизајн и големиот простор за играње се одлични за мали животни (зајчиња, хрчаци или морски прасиња).

Флексибилен кафез за мали животни
36-те листови метална жица може слободно да се состават (аголот помеѓу два листа може да се фиксира на 90° или 180°). Можете да изградите поголем да биде кафезот со мала висина или да ја удвоите висината со натрупување еден врз друг за помал простор на подот. Единечен лист со димензии 35 x 35 cm.

Флексибилни и практични
Куќиштето може да се постави брзо и лесно за различни мали животни. Можете да ги надгледувате вашите миленици од сите страни и агли и да внимавате на малите глодари.

Едноставно, но безбедно куќиште
Како обичен кафез за мали животни, тој е безбеден и за луѓето и за животните. На дното на конекторот може да се закачат подлоги кои не се лизгаат како стапала. Како резултат на тоа, кафезот не се лизга на мазни подови како што се дрвени или други тврди подови.

Кафез за зајаци цени

Кафез за зајаци цени наипродаван

Кафез за зајаци цени наипродаван цена

Содржина на пакетот:

36 x метална мрежа панел
40 x конектор
1 x гумен чекан
12 x Нелизгачка подлога
100 x кабелска врска
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Кафез за глодари – зајче или морско прасе LPI02H”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Кафез за глодари – зајче или морско прасе LPI02H
Кафез за глодари – зајче или морско прасе LPI02H

3,999 ден

3,999 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: LPI02H Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart