Кревет за кучиња FEANDREA PGW10GG

1,999 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

1.Мек и удобен: Со плишана површина за удобен допир и мекост, овој кревет за кучиња ја ублажува вознемиреноста на вашето милениче и го смирува за добар сон.
2.Подигнати рабови: Дебелите, подигнати рабови околу софата за кучето му овозможуваат да ја  поддржува главата и вратот, а воедно му нудат чувство на сигурност и му дозволуваат да ја најде најудобната положба за спиење.
3.Кревет што се пере, лесно се чисти: Благодарение на патентите на дното на овој кревет за куче, кој лесно може да се отстрани капакот за миење на креветчето за да се ослободи од нечистотија и мирисите – полесна работа за вас и похигиенски живот за вашето домашно милениче.
4.Ткаенина со изглед на лен: Надворешната страна на овој кревет за кучиња е направена со ткаенина со изглед на лен, која дише, отпорна на абење и пријатна за очите, нуди трајно уживање за вашето домашно милениче и лесно се вклопува во вашиот дом.
5.Дно што не се лизга: За да се спречи лизгањето на креветот на домашното милениче, тој е опремен со нелизгачко дно со гумени точки, така што вашиот четириножен пријател се чувствува безбедно и сигурно кога влегува и излегува.

Карактеристики:

Димензии на производот: ‎70 x 55 x 55 cm
Тежина: 1,4 килограми
Боја: светло сива
Големина: ‎M (70 x 55 x 21 cm)
Материјал: ткаенина, полиестер со гумени точки што не се лизгаат, полипропилен, кадифен

кревет за кучиња

кревет за куче цена

креветче за кучиња

Легло за куче скопје

Легла за куче FEANDREA софија

Легло за миленичиња мк

Легло за миленичиња

Легло за куче

 

4 мислења за Кревет за кучиња FEANDREA PGW10GG

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Galeska Makedonka

  Zdravo,pristigna krevetcheto
  Prekrasno e.vi blagodaram

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Filipovska Monika

  Odlicno krevetce meko i udobno

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Filipovska Monika
 3. Роберт Николовски

  Здраво ми го доставија фала

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Ангела

  Навистина прекрасен кревет и многу мек.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Слични производи…

  Кревет за кучиња и мачиња FEANDREA PGW060G02

  Распродадено

  Нема на залиха

  1,899 ден

  1,999 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: krevet-za-kuce Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart