Кревет за домашни миленици PGW203G01

2,299 ден

Опис

Боја: Светло сива
Материјал: ПВ кадифен, ПП полнење, ткаенина со гумени копчиња
Големина: 110 x 73 cm (Д x Ш).
Тежина: 2,2 кг

креветчиња за куче

кревет за кучиња

krevetce za milenicinja

креветче за миленичињаМек, удобен, за добар сон: Благодарение на меката PP облога и мекиот кадифен капак, овој кревет за куче му нуди на вашиот четириножен пријател удобно место за спиење.

Разноврсна: подлогата за кучиња може да се користи посебно, а исто така се вклопува во кафезот, транспортната кутија или на подигнатиот кревет за кучиња. Може да се привитка и лесно да се носи. Или ставете го во вашиот автомобил за вашето куче да може удобно да се вози.

Нелизгачко дно: долната страна на софата за кучиња е опремена со нелизгачки гумени навртки за да се спречи лизгање, давајќи им на кучињата чувство на сигурност.

Може да се пере, лесно се чисти: Кучињата често носат нечистотија и нечистотија во креветот за кучето. Оваа подлога лесно се чисти и може да се пере во машина за перење (топла вода), заштедувајќи ви напор – одржувајќи го вашето куче чисто и среќно.

Уживајте заедно: Како перниче за кучиња, оваа подлога обезбедува удобност за вашите крзнени миленичиња. Секако, можете да го користите и како перниче за грб или за седење. Удобност за вашето домашно милениче и за вас!

кревет за миленичиња

Содржина на кутијата:

1 x кревет за кучиња

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Кревет за домашни миленици PGW203G01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Кревет за домашни миленици PGW203G01
Кревет за домашни миленици PGW203G01

2,299 ден

Слични производи…

Кревет за кучиња FEANDREA PGW10GG

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

1,999 ден

Кревет за кучиња и мачиња FEANDREA PGW060G02

Распродадено

Нема на залиха

1,899 ден

2,299 ден

На залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: PGW203G01 Категории: , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart