Клуб масичка

4,600 ден

Опис

Бои: мат црно-сива, сива, крем-зелена, крем-бела
Материјали: иверка, челик, полиестерска ткаенина
Димензии на масичката: 45 x 50 cm
Димензии на корпата: 39,6 x 18,2 cm
Тежина: 4,4 кг
Максимално  оптоварување на масата: 35 kg

странични масичкиклуб масаокругли масички

изработка на клуб маси странична маса

【БРЗ И ЛЕСНО СОСТАВУВАЊЕ】 Благодарение на едноставната структура и илустрираните упатства, оваа тркалезна маса може да се состави за 5 до 10 минути.

【МАЛИ ПРОСТОРИ】 Оваа маса од 45 x 50 cm (Ø x H) и корпата од 39,6 x 18,2 cm (Ø x H) се погодни за мали простори. Ќе служи како споредна маса во вашата дневна соба или како ноќница во вашата спална соба. Нуди ново складирање без да зафаќа простор.

【КУРЛИ И СТАБИЛНИ】 Цврстиот врв од иверица е безбедно прикачен на рамката, не се ниша. Едноделните челични ногарки во форма на буквата У обезбедуваат цврста поддршка. Прилагодливите стапала ја зголемуваат стабилноста и го штитат подот од гребнатини.

【КВАЛИТЕТНА КОШНА】 Двослојната корпа од полиестерска ткаенина отпорна на брчки изгледа убаво. Нема хемиски премаз, па затоа е безбеден за употреба. Со имитација на ленена површина, додава оригинален допир на оваа крајна маса.

【МОДЕРЕН И ЕДНОСТАВЕН】Оваа мала тркалезна маса во мат бела боја со корпа во кафеава камила ќе додаде оригиналност во вашата дневна или спална соба. Добро оди со многу стилови на мебел.

маса (1)

маса (2)

тркалезна масичка

округла маса (2)

масичкиклуб масички округла маса модерни клуб масички Инструкции

1 x Тркалезна споредна маса
1 x ткаенина корпа
1 x комплет за монтирање
1 x Инструкции

 

 

Детали за производот: Клуб масичка

Боја

Црно-сива, Сива, Крем-зелена, Крем-бела

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Клуб масичка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

4,600 ден

SKU: N/A Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart